V této sekci se dozvíte bližší informace o našich specializovaných eventech označovaných jako "airsoftgods red", určených pro menší počet hráčů (okolo 30). Ty budou neobvykle a originálně zpracovány nebo se odehrají na zajímavých místech, či kombinace obojího. Pro tyto eventy bude max. úsťová rychlost stanovena na 130 m/s a po hráčích bude vyžadováno užití tlačných zásobníků.

SNIPERS&ASSASSINS:  příběhová taktická akce
Obsazení: koncipováno pro 20 - 28 hráčů 
Omezení úsťové rychlosti: 130 m/s výjimky v popisu akce
Kde: 
Kdy:
Akce je určená pouze pro členy airsoftgods.cz / pozvánky již rozeslány
Nově možnost registrace jednoho týmu, který není u airsoftgods - INFO


OCTOPUS (1.0): skriptovaná milsim akce
Obsazení: koncipováno pro 32 hráčů 
Omezení úsťové rychlosti: 130 m/s výjimky v popisu akce
Kde: střední Morava (nutná vlastní auta pro dopravu)*
Kdy: sobota 17.3.2018 od 9:00
Akce je určená přednostně avšak nejen pro členy airsoftgods.cz
Kompletní popis akce na airsoftgods.cz najdete zde

LEFT 4 DEAD: LIVE: intenzivní zombie survival event
Obsazení: koncipováno pro 16 hráčů 
Kde: raketová základna Březová-Leskovec (nedaleko Opavy)
Kdy: sobota 12.5.2018 od 21:00
Respawn: léčení, jinak bez respawnu
Hráči nepotřebují vlastní zbraně, budou vybaveni našimi
Odkaz na kompletní popis akce bude doplněn po otevření registrace

Na rok 2018 pro vás chystáme takové akce jako pokračování "Night ops: island ambush" v novém kabátě (s motorovými čluny apod.), Left 4 Dead: Live, Infiltrators, Airfields, Snipers&Assassins atd. Část těchto akcí bude určena výhradně pro členy airsoftgods, nebo členové získají předběžný přístup k registraci.

U následujících akcí nevíme ani v nástinu kdy se odehrají. Ghost Wariors bude naše nejpropracovanější noční akce, kterou chystáme na červen. V tuto chvíli nemůžeme prozradit příliš bližších informaci, aby jsme zbytečně neinspirovali ostatní pořadatele. Můžete se každopádně těšit na vysoce taktickou akci, při které bude hrát větší důležitost průzkum (pro obě strany), než střelba samotná, i když na tu samozřejmě také dojde. Event s pracovním názvem Night ops: island ambush zavede dle předchůdce dobývající hráče na vodní hladinu či pod ni a obránce na ostrov, který je třeba ubránit. Na onen ostrov je možné dostat se 3 způsoby. Pro hardcore hráče s výcvikem a se zájmem o tento způsob je možno využít neopreny (popřípadě dýchací přístroje) a dostat se na ostrov pod hladinou, pro ty co vodu nemají rádi je možno dobýt ostrov přes jediný přístupový most a pro ty co mají zájem o něco nepříliš často používaného, budou k dispozici dva motorové čluny.
 
         
Infiltrators bude náš nejpropracovanější event vůbec. Minulý rok se nám ho bohužel nepodařilo zpracovat avšak tento rok bychom ho již chtěli dotáhnout ke zdárnému uskutečnění. Jeho přípravy trvají již třetím rokem. Bližší informace zveřejníme jakmile nastane čas. Airfields bude opět velmi originální akce o níž zatím nechceme prozrazovat žádné bližší informace snad jen, že se uskuteční v noci a bude určena pouze pro členy airsoftgods. Pokud vše klapne dle plánu, opravdu bude na co se těšit.

Zde se bude rozrůstat seznam proběhlých eventů s odkazy na fotogalerie a videa, pokud byly pořízeny.