V této sekci se dozvíte bližší informace o našich specializovaných eventech označovaných jako "airsoftgods red", určených zpravidla pro menší počet hráčů (okolo 30). Ty budou neobvykle a originálně zpracovány nebo se odehrají na zajímavých místech, či kombinace obojího. Pro tyto eventy bude maximální úsťová rychlost stanovena na 130 m/s a po hráčích bude vyžadováno užití tlačných zásobníků.

OCTOPUS 2: skriptovaná milsim akce s důrazem na spolupráci družstev
Kde: střední Morava (nutná vlastní auta pro dopravu)*
Kdy: termín akce bude upřesněn (předběžně Q1-Q2/2021)
Obsazení: koncipováno pro 32 účastníků
Omezení: přednostně pro členy airsoftgods
Akce je určená přednostně avšak nejen pro členy airsoftgods.cz
Bližší informace o akci budou uveřejněny později


V roce 2020 bychom rádi uspořádali velké množství velmi specifických akcí s prvky milsim, či bez nich. Tyto akce budou určeny buď výhradně, nebo přednostně pro členy airsoftgods. Na první skupinu akcí se nikdo jiný než členové nedostane. Na druhou skupinu budou mít členové předběžně otevřenou registraci a až později, pokud zůstane místo bude registrace otevřena i pro ostatní zájemce, kteří členové nejsou. Níže najdete nástin popisu jednotlivých akcí, který bude rozšířen jakmile se akce bude blížit. K přečtení bude dle určení buď veřejně nebo pouze pro členy airsoftgods. Již nyní je jasné, že nestihneme vše. Tento rok bychom rádi zvládli alespoň polovinu.
 
Iceman 3 - pokračování zimní akce, při které budou hráči každé ze stran rozděleni na menší družstva. Ta budou plnit různorodé úkoly zadané generálem. Akce bude mixovat zajímavé prostředí kombinující les i CQB. Octopus 2 - se zpožděním přijde pokračování akce, která se zcela vymyká všemu co se v ČR pořádá. Těšit se můžete opět na velké množství střídajících se lokací, zajímavé úkoly a nově i herní prvky, které jsme do prvního dílu nepoužili. Pro přiblížení doporučujeme shlédnout videa z odkazů níže. Airfields - tato velmi specifická akce bude určena pro velmi malý počet účastníků a opravdu se bude na co těšit. Bližší informace však zatím nemůžeme prozradit.
 
         
Left 4 Dead: Live - se řadí mezi naši jedinou typovou výjimku akce jakožto hororový survival event s prvky larpu. Pro rok 2019 chystáme cílení na konkrétní týmy, se kterými naplánujeme termín tak aby klapnul a hra proběhla tak jak je naplánována. Afghan Crisis - rozšíří myšlenky svého předchůdce "Iran Crisis" a pokusí se jednak o větší množství milsim prvků a také o to aby se hra ke konci nezvrhla ve válku. Proti sobě stanou jednotky U.S.Army, PMC, Tálibanu a domobránců z řad afghánského obyvatelstva. Do akce máme připraveno opravdu velké množství úkolů a rolí, do kterých se hráči můžou vnést. Přeprava vozidly bude zachována a mělo by se jednat o celodenní či dvoudenní event. 

Ghost Warriors 2 - noční akce, při které měli za úkol Ghosti infiltrovat se bez jediného výstřelu do základny, kterou procházeli obránci se svítilnami, jenž byli připraveni k okamžité eliminaci nezvaných hostů. Po Infiltraci a seskupení na shromaždišti ghosti museli velmi rychle dobýt základnu a vynést bedny s raketami. Po první akci tohoto druhu jsme objevili mezery, které bránily hladkému průběhu. Proto se při pokračování můžete těšit na 4 startovní lokace pro ghosty, startovní pozici obránců u své základny (to dá nějaký ten čas ghostům pro rozptýlení se po prostoru) a nahrazení povinnosti pro obránce mít rozsvícenou svítilnu. Náhradou budou výkonné lightsticky, které budou mít na sobě připevněné po celou dobu hry. Svítit samozřejmě můžou dále. 
 
         
Infiltrators - bude náš nejpropracovanější event vůbec. Minulý rok se nám ho bohužel opět skrz svou extrémní náročnost nepodařilo zpracovat avšak tento rok bychom ho již rádi dotáhli ke zdárnému uskutečnění. Jeho přípravy trvají již čtvrtým rokem. Bližší informace zveřejníme jakmile nastane čas. Strangers - nový noční event určený pro sehraná družstva, přidá do našich akcí nový prvek, kterým bude průzkum / objevování / vyšetřování podivných událostí, které se uskutečnily kdesi v lesích. Více prozatím nebudeme prozrazovat. Chystáme trailer, který napoví více nejen o náplni hry. 

Island assault - zavede dle předchůdce dobývající hráče na vodní hladinu či pod ni a obránce na ostrov, který je třeba ubránit. Při této noční akci se dobývající mohou na onen ostrov dostat třemi způsoby. Pro hardcore hráče s výcvikem je možno využít neopreny (popřípadě v kombinaci s dýchacími přístroji) a dostat se na ostrov pod hladinou. Pro ty co vodu nemají rádi je možno dobýt ostrov přes jediný přístupový most a pro ty co mají zájem o něco netradičního, budou k dispozici dva motorové čluny a naprostý dostatek možných míst k výsadku.

Zde se bude rozrůstat seznam proběhlých eventů s odkazy na fotogalerie a videa, pokud byly pořízeny.