V této sekci se dozvíte bližší informace o našich specializovaných eventech označovaných jako "airsoftgods red", určených zpravidla pro menší počet hráčů (okolo 30). Ty budou neobvykle a originálně zpracovány nebo se odehrají na zajímavých místech, či kombinace obojího. Pro tyto eventy bude maximální úsťová rychlost stanovena na 130 m/s a po hráčích bude vyžadováno užití tlačných zásobníků.

ISLAND ASSAULT TRAINING: trénink na milsim akci
Obsazení: koncipováno pro 16+ hráčů 
Omezení úsťové rychlosti: 130 m/s výjimky v popisu akce
Kde: ?
Kdy: zvací emaily ještě nebyly rozeslány
Trénink je určený pouze pro členy airsoftgods.cz (dobývající tým)
Bližší informace o tréninku se dozví členové formou zvacího emailu


ISLAND ASSAULT: propracovaná neobvyklá milsim akce
Obsazení: koncipováno pro 32 hráčů 
Omezení úsťové rychlosti: 130 m/s výjimky v popisu akce
Kde: ?
Kdy: zvací emaily ještě nebyly rozeslány
Akce je určená pouze pro členy airsoftgods.cz
Bližší informace o akci se dozví členové formou zvacího emailu


Na rok 2018 pro vás chystáme takové akce jako pokračování "Night ops: island ambush" v novém kabátě (s motorovými čluny apod.), Left 4 Dead: Live, Infiltrators, Airfields, Snipers&Assassins atd. Část těchto akcí bude určena výhradně pro členy airsoftgods, nebo členové získají předběžný přístup k registraci.

Ghost Warriors na středu herního prostoru bude jedna základna, která bude osvětlena velkým množstvím reflektorů. Tyto reflektory budou napájeny dvěma generátory, které útočníci mohou, ale i nemusí deaktivovat. V základně bude umístěno několik beden, které budou muset útočníci odnést na předem určené místo. Reflektory osvětlí střed herního prostoru se základnou obránců. Zbytek prostoru bude ponořen do tmy. Útočníci, kteří začínají daleko od nepřátelské základny musí projít neosvětlenou herní zónou a to bez výstřelu. Střílet mohou až v okamžik, kdy se jich určitý počet dostane na některý z bodů (bude upřesněno na brífinku), okolo osvětlené základny, který mají označen na své mapě.

Obránci neví kde se tato místa nachází, snaží se tedy kromě obrany své osvětlené základny se svými svítilnami procházet neosvětlenou část areálu a eliminovat všechny útočníky, kteří v tu chvíli nemohou střílet. Útočící tedy musí prostorem procházet velmi opatrně, tiše a musí se ukrývat před blížícími se hlídkami. Účastníci se při akci rozdělí na obránce a útočníky v poměru 2:1. Akce se rozdělí na segmenty, při kterých se protočí strany. Další bližší informace budou podány na brífinku.

 
         
Island assault zavede dle předchůdce dobývající hráče na vodní hladinu či pod ni a obránce na ostrov, který je třeba ubránit. Při této noční akci, je na onen ostrov možné dostat se třemi způsoby. Pro hardcore hráče s výcvikem a se zájmem o tento způsob je možno využít neopreny (popřípadě dýchací přístroje) a dostat se na ostrov pod hladinou, pro ty co vodu nemají rádi je možno dobýt ostrov přes jediný přístupový most a pro ty co mají zájem o něco nepříliš často používaného, budou k dispozici dva motorové čluny.

Infiltrators bude náš nejpropracovanější event vůbec. Minulý rok se nám ho bohužel nepodařilo zpracovat avšak tento rok bychom ho již chtěli dotáhnout ke zdárnému uskutečnění. Jeho přípravy trvají již třetím rokem. Bližší informace zveřejníme jakmile nastane čas. Airfields bude opět velmi originální akce o níž zatím nechceme prozrazovat žádné bližší informace snad jen, že se uskuteční v noci a bude určena pouze pro členy airsoftgods. Pokud vše klapne dle plánu, opravdu bude na co se těšit.


Zde se bude rozrůstat seznam proběhlých eventů s odkazy na fotogalerie a videa, pokud byly pořízeny.